/ Oferty pracy / Kierownik Projektu

Kierownik Projektu

BonaSoft to przede wszystkim młody, ambitny i w pełni zaangażowany #team. Dbamy o atmosferę oraz staramy się budować dobre relacje, oparte na szacunku i zaufaniu. Ważny jest dla nas rozwój i doskonalenie naszych kompetencji. Na codzień zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania dedykowanego dla sektora publicznego.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektu
  • Tworzenie harmonogramów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Nadzorowanie procesu wytwarzania oprogramowania
  • Kontakt z klientem

Wymagania

  • Certyfikat PRINCE2
  • Doświadczenie w pracy w projektach związanych z IT
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami komercyjnymi
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Project, dobra znajomość MS Office 365
  • Umiejętność zarzadzania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem instytucjonalnym
  • Znajomość Jira
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • Prawo jazdy

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Zrealizujesz projekt w oparciu o popularne metodyki pracy wspierając się narzędziami wykorzystywanymi u nas w BonaSoft, czyli Agile i SCRUM.

Będziesz miał wpływ na jakość projektowanych rozwiązań.

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.