/ Oferty pracy / Młodszy Analityk biznesowy

Młodszy Analityk biznesowy

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę w IT, potrafisz zaangażować się w pracę, jesteś graczem zespołowym i szybko się uczysz – Czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowo-systemowych od klienta i na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Praca z narzędziami modelowania wymagań biznesowo-systemowych;
  • Wsparcie zespołu przy tworzeniu oraz projektowaniu oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowany tryb niestacjonarny;
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Znajomość notacji UML i/lub BPMN;
  • Samodzielność w rozwiazywaniu problemów;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Znajomość trendów dotyczących rozwiązań webowych;
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość: Jira, Enterprise Architect;
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia.

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Realizacja ciekawych i różnorodnych projektów oraz wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Będziesz miał realny wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.