/ Oferty pracy / Młodszy Analityk biznesowy

Młodszy Analityk biznesowy

Wrocław / Rzeszów

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Junior

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę w IT, potrafisz zaangażować się w pracę, jesteś graczem zespołowym i szybko się uczysz – Czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowo-systemowych od klienta i na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Praca z narzędziami modelowania wymagań biznesowo-systemowych;
  • Wsparcie zespołu przy tworzeniu oraz projektowaniu oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowany tryb niestacjonarny;
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Znajomość notacji UML i/lub BPMN;
  • Samodzielność w rozwiazywaniu problemów;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Znajomość trendów dotyczących rozwiązań webowych;
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość: Jira, Enterprise Architect;
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia.

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl