/ Oferty pracy / Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją karierę w IT, potrafisz zaangażować się w pracę, jesteś graczem zespołowym i szybko się uczysz – Czekamy na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja działań marketingowych, związanych z budowaniem wizerunku BonaSoft
  • Tworzenie treści do materiałów marketingowych (ulotki, foldery reklamowe, prezentacje)
  • Planowanie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn)
  • Organizacja eventów firmowych (konferencje, targi, spotkania biznesowe)
  • Współtworzenie i realizacja strategii wewnętrznego oraz zewnętrznego Employer Brandingu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami marketingowymi, drukarniami, dostawcami usług i produktów reklamowych)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata (znajomość branży IT i usług informatycznych będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, public relations lub pokrewne
  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia projektów marketingowych, kreacji i planowania komunikacji
  • Znajomość bieżących trendów marketingowych
  • Znajomość zasad copy writingu oraz umiejętność tworzenia kreatywnych treści
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Realizacja ciekawych i różnorodnych projektów oraz wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Będziesz miał realny wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.