/ Oferty pracy / Młodszy Tester Oprogramowania

Młodszy Tester Oprogramowania

Jeżeli dociekliwość i cierpliwość to Twoje mocne strony. Lubisz poszukiwać i rozwiązywać problemy, a ponadto potrafisz być kreatywny oraz podchodzisz do problemów w sposób analitycznie.
To właśnie Ciebie szukamy!!!

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji oraz dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
  • Przygotowywanie planów testów oraz specyfikacji testów;
  • Praca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe/w trakcie;
  • Gotowość do uczenia się;
  • Dostępności min. 25h/tydzień;
  • Otwartość na wyzwania;

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw testowania i/lub zagadnień związanych z kontrolą jakości;
  • Znajomość podstaw programowania i/lub podstaw SQL;
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu, analizie wymagań;

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Zrealizujesz projekt w oparciu o popularne metodyki pracy wspierając się narzędziami wykorzystywanymi u nas w BonaSoft, czyli Agile i SCRUM.

Będziesz miał wpływ na jakość projektowanych rozwiązań.

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.