/ Oferty pracy / Młodszy UX/UI Designer

Młodszy UX/UI Designer

BonaSoft to przede wszystkim młody, ambitny i w pełni zaangażowany #team. Dbamy o atmosferę oraz staramy się budować dobre relacje, oparte na szacunku i zaufaniu. Ważny jest dla nas rozwój i doskonalenie naszych kompetencji. Na codzień zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania dedykowanego dla sektora publicznego.

Poszukujemy pasjonata UX/UI, nie musisz mieć doświadczenia, żeby wesprzeć nasz #team swoim zapałem. Do Twoich zadań należeć będzie praca w projektach dla naszych kluczowych klientów, ciągła nauka i ciekawość nowych rozwiązań. Jeśli chcesz się uczyć i szukasz wyzwań, nie wahaj się i aplikuj do BonaSoft!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie interfejsów UI/UX aplikacji webowych

UI

  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji webowych
  • Projektowanie RWD; koncepcja Mobile First;
  • Kreatywność w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Współpraca z zespołami programistów / Podejście AGILE
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz usprawnień

UX

  • Przeprowadzanie badań użyteczności, testów funkcjonalnych, przygotowanie propozycji pod kątem zgodności z potrzebami Klientów
  • Przygotowanie proto-person na podstawie researchu oraz person opartych na danych

Wymagania

  • Doświadczenie przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
  • Znajomość zasad i najlepszych praktyk UX
  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika
  • Zainteresowanie najnowszymi trendami tworzenia aplikacji webowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Znajomość Photoshop / Illustrator
  • Znajomość Figma / Adobe XD

Co oferujemy?

Zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe.

Zrealizujesz projekt w oparciu o popularne metodyki pracy wspierając się narzędziami wykorzystywanymi u nas w BonaSoft, czyli Agile i SCRUM.

Nabierzesz dobrych praktyk.

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.