/ Oferty pracy / Programista PHP

Programista PHP

Idealny kandydat to zaangażowany i samodzielny programista z dużym doświadczeniem w projektowaniu i programowaniu stron internetowych. Kandydat musi również posiadać solidną wiedzę na temat tworzenia aplikacji internetowych przy użyciu języka programowania PHP i baz danych MySQL.

Kwalifikacje, których oczekujemy:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i projektowaniu oprogramowania w formacie PHP;
  • Znajomość min. PHP 7.4;
  • Bardzo dobra znajomość OOP (m.in. wzorce projektowe);
  • Znajomość CMS WordPress;
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL;
  • Znajomość środowiska kontroli wersji – GIT;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną);
  • Samodzielność w rozwiazywaniu problemów.

Dodatkowo mile widziana znajomość:

  • API Platform;
  • Doświadczenie we frameworkach PHP;
  • REST / SOAP / GraphQL;
  • Znajomość Docker;
  • Znajomość REACT;
  • Technologie front-end (HTML5, JavaScript, CSS3);
  • Chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy;
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii;
  • Otwartość na wzajemną wymianę wiedzy między członkami w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie autorskich rozwiązań zgodnych ze standardem wewnątrzorganizacyjnym;
  • Integracja z systemami za pomocą API;
  • Integracja z systemami z wykorzystaniem baz danych;
  • Budowanie restowych API;
  • Rozwijanie i tworzenie wysokiej jakości kodu.

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Realizacja ciekawych i różnorodnych projektów oraz wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Będziesz miał realny wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.