/ Oferty pracy / Frontend Developer – JavaScript

Frontend Developer – JavaScript

Do naszego zespołu poszukujemy frontend developera z co najmniej 2-letnim doświadczeniem komercyjnym lub open-source software.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania na podstawie wymagań biznesowych;
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania;
  • Udział w planowaniu prac i analizie wymagań (zgodnie z Agile);
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej;
  • Raportowanie wykonanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, automatyki i robotyki, elektroniki lub pokrewne;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne lub open-source software w roli frontend developer;
  • Bardzo dobra znajomość: JS (VUE.JS, REACT), HTML, CSS, WCAG;
  • Doświadczenie w pracy z GIT, REST;
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów;
  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
  • Umiejętność przyjmowania i dawania informacji zwrotnej;
  • Samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy mikroserwisach;
  • Doświadczenie w pracy z  XML / SOAP;
  • Umiejętność posługiwania się z Jirą;
  • Znajomość metodyk SCRUM, Agile;
  • Doświadczenie w pracy z docker/k8s;
  • Umiejętność zarzadzania projektami;
  • Umiejętność zarzadzania zespołem.

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Zrealizujesz projekt w oparciu o popularne metodyki pracy wspierając się narzędziami wykorzystywanymi u nas w BonaSoft, czyli Agile i SCRUM.

Będziesz miał wpływ na jakość projektowanych rozwiązań.

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.