Strona główna » Oferty pracy » Frontend Developer

Frontend Developer

Wrocław / Rzeszów

Umowa B2B

Praca stacjonarna/ hybrydowa/ zdalna

Pełny etat

Senior

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania na podstawie wymagań biznesowych
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Udział w planowaniu prac i analizie wymagań
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Koncentracja na jakości i wysokich standardach pracy
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole – skupienie na efektywnym dojściu do osiągnięcia celu zespołowego, inicjatywa w działaniu
  • Motywacja do stałej nauki i chęć rozwijania siebie i pozostałych członków zespołu
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, TypeScript, Vue
  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS, w tym doświadczenie w tworzeniu responsywnych interfejsów użytkownika zgodnych z wytycznymi WCAG
  • Praktyczna znajomość mikroserwisów
  • Praktyczna znajomość narzędzi GIT, Docker, K8s oraz Vite

Mile widziane:

  • Znajomość Nuxt, PrimeVue, Tailwind

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl