O Nas

Zorientowanie na Klienta

W naszej pracy kierujemy się potrzebami Klienta i wspólnie z nim zastanawiamy się jak dobrać najlepsze rozwiązanie. Oprogramowanie, które projektujemy i budujemy jest ściśle dopasowane do konkretnych potrzeb zamawiającego.

Szeroki zakres kompetencji

Współpracujemy z wieloma specjalistami, posiadającymi szeroki zakres kompetencji. Dzięki temu możemy zaoferować nasze usługi w wielu obszarach - różne technologie budowy aplikacji, możliwość wykorzystania różnych baz danych w zależności od preferencji Klienta, itp. Dzięki bogatym kompetencjom możemy elastycznie planować budowę dedykowanych rozwiązań.

Doświadczeni specjaliści

Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie w budowaniu aplikacji dedykowanych. Do chwili obecnej zrealizowali kilkadziesiąt projektów o zróżnicowanej tematyce i stopniu złożoności.

Dobre praktyki

W naszej pracy stosujemy najlepsze praktyki wytwarzania jak i wdrażania oprogramowania. Metodę prowadzenia projektu ustalamy wspólnie z Klientem końcowym. Realizacja może odbywać się według metod tradycyjnych wynikających z metodyki PRINCE 2, PMBOK czy NCB. Wykorzystujemy także zwinne metodyki realizacji projektów jak Agile czy Scrum.

Wsparcie serwisowe

Wszystkie zrealizowane projekty obejmujemy opieką serwisową. Wsparcie takie może zawierać nie tylko usuwanie błędów, ale również prace rozwojowe wynikające z pojawiania się nowych potrzeb użytkowników systemów.