Strona główna » Oferty pracy » Kierownik Projektu

Kierownik Projektu

Wrocław / Rzeszów

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Senior

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów informatycznych
  • Odpowiedzialność i zarządzanie pełnym cyklem życia projektów – planowanie, budżetowanie, organizowanie, kierowanie zespołem, monitorowanie i raportowanie realizacji
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Zarządzanie zadaniami, komunikacją w projekcie oraz nadzorowanie terminowego wykonywania prac projektowych
  • Wytwarzanie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Odpowiedzialność za wynik biznesowy projektów
  • Współpraca z innymi działami, firmami zewnętrznymi oraz klientami
  • Dbanie o wysokie standardy pracy oraz jakość dostarczanych produktów

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
  • Znajomość metodyk projektowych, zwinnych oraz kaskadowych
  • Umiejętność zarządzania potrzebami użytkowników w kontekście zakresu, budżetu i harmonogramu prowadzonych projektów
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Motywacja do działania i pozytywna energia 😉
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za prowadzone projekty

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów potwierdzona certyfikatem (PMI/PMP lub/i Prince2 Practitioner)
  • Znajomość metodyk zwinnego zarządzania projektami i zarządzania usługami na poziomie ITIL v3 Foundation
  • Wiedza techniczna z zakresu projektowania i budowy systemów informatycznych
  • Doświadczenie w pracy z klientem instytucjonalnym
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania podwykonawcami
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl