Strona główna » Oferty pracy » Specjalista techniczny ds. wdrożeń

Specjalista techniczny ds. wdrożeń

Rzeszów

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Senior / Mid

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w oparciu o platformę low-code
  • Konfiguracja procesów biznesowych, parametryzacja systemu
  • Prowadzenie spotkań, konsultacji i szkoleń
  • Powdrożeniowe wsparcie dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunki związane z systemami informatycznymi
  • Co najmniej rok praktycznego doświadczenia we wdrożeniach w oparciu o platformę low-code
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość notacji BPMN
  • Umiejętność wykrywania i obsługi błędów w konfigurowanych procesach
  • Podstawowa umiejętność pisania skryptów w językach JS lub Groovy i ich modyfikowanie na podstawie gotowych przykładów
  • Umiejętność analizy i konfiguracji integracji z usługami / serwisami zewnętrznymi na potrzeby wdrożeń (REST API, SOAP, DB)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, dyspozycyjność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień/ procesów funkcjonujących na Uczelniach Wyższych
  • Znajomość platformy Camunda, zrozumienie architektury, komponentów i dostępnych funkcji
  • Umiejętność obsługi narzędzia Camunda modeler – modelowanie procesów z uwzględnieniem scenariuszy biznesowych i najlepszych praktyk, konfigurowanie zależności, bramek, zdarzeń i sygnałów zgodnych z notacją BPMN
  • Znajomość DMN

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl