Strona główna » Aktualności » Marcowe Targi Pracy w dwóch lokalizacjach – najlepsze oferty pracy w branży IT w firmie BonaSoft

Marcowe Targi Pracy w dwóch lokalizacjach – najlepsze oferty pracy w branży IT w firmie BonaSoft

Początkiem marca firma BonaSoft wzięła udział w dwóch wydarzeniach – Europejskich Targach Pracy Work Expo w Rzeszowie oraz Akademickich Targach  Pracy, które organizują Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej – Career Services oraz Fundacja Manus.

Podczas obu wydarzeń poznaliśmy bardzo dużo kandydatów zainteresowanych budową ścieżki zawodowej w branży IT. Nasze stoiska odwiedziły osoby początkujące oraz kandydaci z dużym doświadczeniem pracy na stanowiskach programistycznych.

REKRUTUJEMY

Europejskie Targi Pracy w Rzeszowie

Firma BonaSoft po raz pierwszy wzięła udział w takiego typu wydarzeniach na Podkarpaciu. Targi odwiedziło ponad półtorej tysiąca osób. Chętnych na rozmowę z przedstawicielami naszej firmy było bardzo dużo. Wśród aktualnych ofert pracy największym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska juniorskie co świadczy o tym, że podkarpacka młodzież planuje rozwijać się zawodowo w branży IT. Dodatkowo zaprezentowaliśmy naszą BonaAkademię – praktykę w firmie BonaSoft, do której zapraszaliśmy wszystkich tych, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z branżą IT.

Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej

Przedstawiciele naszej firmy miały okazję uczestniczyć w Dniu IT, który dedykowany jest studentom kierunków informatycznych, teleinformatycznych oraz osobom specjalizującym się w analizie danych. Jak twierdzą organizatorzy: „Akademickie Targi Pracy to coś więcej niż zwyczajne targi pracy. To wydarzenie pełne inspirujących spotkań i najlepszych ofert pracy, praktyk i staży prosto od wiodących firm różnych branż.” Potwierdzamy!  Wielu świetnych wystawców, networking, profesjonalne doradztwo zawodowe, konkursy, mini- eventy – to wszystko czekało na uczestników wiosennej edycji ATP. Stoisko BonaSoft cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów kierunków informatycznych. Uczestnicy zadawali dużo pytań dotyczących staży i praktyk w naszej firmie, ofert pracy oraz całego procesu zatrudnienia.

Wszystkie oferty pracy przedstawione na Targach Pracy można znaleźć tutaj: https://bonasoft.pl/kariera/

FOTORELACJA