Strona główna » Oferty pracy » Analityk systemowo biznesowy

Analityk systemowo biznesowy

Wrocław

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Senior / Mid

Do naszego zespołu poszukujemy Analityka Biznesowego/Systemowego z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy również wysokich kompetencji personalnych tj. komunikatywność, współpraca w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie, analiza oraz tworzenie i dokumentacja wymagań biznesowych / systemowych związanych z budową nowych oraz rozwojem istniejących systemów informatycznych;
  • Konwertowanie wymagań biznesowych na analizę systemową (User Stories) na podstawie wymagań biznesowych;
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych;
  • Analiza i modelowanie danych oraz ich przepływu w ramach realizowanych projektów;
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania, testowania i wdrażania systemów informatycznych;
  • Opracowywanie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej w ramach realizowanych projektów;
  • Opracowywanie dokumentacji końcowej w ramach realizowanych projektów, zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Współpraca z klientem i zespołami wytwórczymi / wdrożeniowymi;
  • Przygotowywanie szacunkowych wycen dotyczącej pracochłonności zadań, projektów technicznych oraz prowadzenie uzgodnień z jednostkami biznesowymi;
  • Analiza wpływu na zakres, harmonogram oraz powiązania systemowe;
  • Udział w procesie obsługi zgłoszeń dotyczących problemów z systemami implementowanymi i wdrożonymi;
  • Realizacja innych zadań niezbędnych do prawidłowej i terminowego zakresu realizowanych projektów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w sektorze wytwarzania oprogramowania, na stanowisku Analityka Biznesowego/Systemowego;
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych i/lub systemowych;
  • Doświadczenie w analizie oraz wypracowywaniu koncepcji i scenariuszy realizacyjnych;
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań funkcjonalnych dla zespołów programistycznych i architektów;
  • Umiejętność współpracy z zespołem programistycznym na etapie implementacji;
  • Zdolność weryfikacji wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami;
  • Umiejętność planowania rozwoju aplikacji i doświadczenie w projektach;

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami obiegów dokumentów lub systemami medycznymi;
  • Doświadczenie w pracy analityka systemowego w projektach;
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE);
  • Umiejętność projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy;
  • Biegła znajomość rozwiązań integracyjnych (SOA, Web Services);
  • Kompetencje liderskie, umiejętność dzielenia się wiedzą.

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl