Strona główna » Oferty pracy » Lider techniczny zespołu analitycznego

Lider techniczny zespołu analitycznego

Wrocław

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna/ praca hybrydowa

Pełny etat

Senior

Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie (od strony technicznej) i koordynacja prac zespołu
  • Udział w rozwoju mniej doświadczonych członków zespołu
  • Analiza wymagań biznesowych/ systemowych związanych z budową nowych oraz rozwojem istniejących systemów informatycznych
  • Konwertowanie wymagań biznesowych na User Stories oraz wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne systemu
  • Projektowanie warstwy architektury biznesowej, systemowej, wykonawczej systemu
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania, testowania i wdrażania systemów informatycznych
  • Projektowanie oraz utrzymanie dokumentacji analitycznej systemu w tym co najmniej architekturę biznesową, architekturę aplikacyjną, projekt wykonawczy rozwiązania
  • Analiza wpływu na zakres, harmonogram oraz powiązania systemowe
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi/ wdrożeniowymi
  • Przygotowywanie szacunkowych wycen dotyczącej pracochłonności zadań, projektów technicznych oraz prowadzenie uzgodnień z jednostkami biznesowymi
  • Wsparcie w procesie obsługi zgłoszeń dotyczących problemów z systemami implementowanymi i wdrożonymi

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie (udokumentowane) na podobnych stanowiskach – np. w roli Lidera Technicznego zespołu analitycznego, Analityka Biznesowego lub Biznesowo-Systemowego
  • Koncentracja na jakości i wysokich standardach pracy
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych i/ lub systemowych
  • Umiejętność projektowania i modelowania rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • Umiejętność modelowania i dokumentowania przepływu danych w systemach IT
  • Umiejętność planowania rozwoju aplikacji
  • Zdolność weryfikacji wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami
  • Znajomość UML w zakresie modelowania diagramów przypadków użycia, aktywności, sekwencji, stanów oraz klas
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą systemów IT w tym podstawowa znajomość języków programowania, baz danych i narzędzi programistycznych
  • Bardzo dobra komunikacja zarówno w zespole jak i z klientem
  • Umiejętność współpracy z zespołem programistycznym na etapie implementacji
  • Doświadczenie we współpracy z Product Ownerem, współtworzeniem harmonogramu projektu, nadzorowaniem roadmap i terminów realizacji poszczególnych wymagań

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami workflow lub z systemami medycznymi
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość rozwiązań integracyjnych (SOA, Web Services)

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl