Strona główna » Oferty pracy » Product Designer (UI/UX)

Product Designer (UI/UX)

Wrocław

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Senior / Mid

Poszukujemy Product Designera do pięcioosobowego Zespołu UI/UX

BonaSoft to przede wszystkim młody, ambitny i w pełni zaangażowany #team. Dbamy o atmosferę oraz staramy się budować dobre relacje, oparte na szacunku i zaufaniu. Ważny jest dla nas rozwój i doskonalenie naszych kompetencji. Na co dzień zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania dedykowanego dla sektora publicznego.

Poszukujemy doświadczonego Product Designera, który dopełni nasz #team. Do Twoich zadań należeć będzie praca przy rozwoju naszych flagowych produktów. Będziesz miał wpływ na użyteczność oprogramowania dostarczanego do urzędów, szkół wyższych i szpitali. Jeśli szukasz nowych wyzwań, nie wahaj się i aplikuj do BonaSoft!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie procesów aplikacji webowych
  • Projektowanie interakcji
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Przeprowadzanie badań potrzeb użytkowników
  • Tworzenie ścieżek Klienta i możliwych scenariuszy użycia
  • Organizowanie i przeprowadzanie testów użyteczności aplikacji
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Przeprowadzanie audytów rozwiązań w oparciu o wiedzę ekspercką
  • Bliska współpraca z zespołami programistów / Podejście AGILE

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
  • Doskonała znajomość zasad i najlepszych praktyk UX
  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanego na użytkownika
  • Kompetencje w zakresie przekonywania do rekomendowanych rozwiązań
  • Znajomości zasad dostępności WCAG
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, inspirowania i pracy zespołowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl