/ Oferty pracy / Tester oprogramowania

Tester oprogramowania

Do naszego zespołu BonaSoft Sp. z o.o. poszukujemy TESTERA/TESTERKI z minimum 2-letnim doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji oraz dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej oraz specyfikacji testów;
  • Praca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie (udokumentowane) na podobnym stanowisku;
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub certyfikat równoważny;
  • Doświadczenie w analizowaniu dokumentacji;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów;
  • Doświadczenie w testowaniu backend i REST API;
  • Znajomość metodyki Agile, SCRUM.

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów wydajnościowych
  • Znajomość języków niezbędnych do tworzenia testów automatycznych np.: JavaScript lub Python
  • Znajomość narzędzi PostmanSelenium WebDriver lub Cypress
  • Znajomość języka zapytań bazodanowych SQL

Co oferujemy?

Będziesz pracował ze zmotywowanym zespołem w przyjemnej atmosferze.

Realizacja ciekawych i różnorodnych projektów oraz wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Będziesz miał realny wpływ na kształtowanie strategii i działań marketingowych

Weźmiesz udział w webinarach rozwijających kompetencje miękkie takie jak: komunikacja, budowanie zespołu czy radzenie sobie ze stresem.

Będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłej ścieżki zawodowej z doradcą i coachem kariery.

Wspólnie wytworzymy coś, co będzie działało przez lata i miało szerokie grono odbiorców.

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.