Strona główna » Oferty pracy » Tester oprogramowania

Tester oprogramowania

Wrocław / Rzeszów

Umowa o pracę / B2B / Umowa zlecenie

Praca stacjonarna / hybrydowa

Pełny etat

Senior / Mid

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji oraz dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej oraz specyfikacji testów;
  • Praca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie (udokumentowane) na podobnym stanowisku;
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub certyfikat równoważny;
  • Doświadczenie w analizowaniu dokumentacji;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów;
  • Doświadczenie w testowaniu backend i REST API;
  • Znajomość metodyki Agile, SCRUM.

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów wydajnościowych
  • Znajomość języków niezbędnych do tworzenia testów automatycznych np.: JavaScript lub Python
  • Znajomość narzędzi PostmanSelenium WebDriver lub Cypress
  • Znajomość języka zapytań bazodanowych SQL

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
i realny wpływ na ich kształt

Możliwość ciągłego rozwoju
i poznawania nowych technologii

Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how

Elastyczne godziny pracy – 24/7

Opieka medyczna

Parking dla zmotoryzowanych

Program rekomendacji pracowników

Karta Multisport

Świeże owoce

Nieograniczony dostęp do filtrowanej wody i kawy

Najlepsze imprezy integracyjne

Brak dress code’u oraz dużo śmiechu
w miłej atmosferze

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    500

    ODPOWIADAMY

    Masz pytania?

    Skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

    HR – Klaudia Jasińska
    Zadzwoń: 781 855 550
    Napisz: hr@bonasoft.pl