Strona główna » Aktualności » BonaSoft na II Forum Administracji Akademickiej

BonaSoft na II Forum Administracji Akademickiej

W dniach 27–28 maja 2024 roku firma BonaSoft miała zaszczyt uczestniczyć w II Forum Administracji Akademickiej, które odbyło się w prestiżowych murach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Naszą firmę reprezentowali Jarosław Łagoda, Marcin Mularz oraz Sławomir Świątek, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusjach na temat cyfrowej transformacji uczelni.

Marcin Mularz BonaSoft
KONFERENCJA

Cyfrowa Transformacja Uczelni – temat główny Forum. Warsztaty i networking

Tegoroczne Forum koncentrowało się na praktycznych aspektach cyfrowej transformacji uczelni. Pierwszy dzień wydarzenia obejmował dyskusje na temat strategicznych wyzwań oraz procesów cyfryzacji, które stoją przed współczesnymi instytucjami akademickimi. Drugi dzień Forum przyniósł trzy równoległe sesje, w których uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach oraz sesjach networkingowych, umożliwiających wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych kontaktów branżowych.

Prezentacja BonaSoft – e-Teczka Studenta flux.EDU

Jednym z kluczowych punktów programu była prezentacja naszego Product Ownera, Marcina Mularza, który przedstawił najnowsze rozwiązanie BonaSoft – e-Teczkę Studenta flux.EDU. To rewolucyjne narzędzie umożliwia innowacyjne zarządzanie dokumentacją studencką, znacząco usprawniając pracę dziekanatów i administracji uczelni. Prezentacja Marcina Mularza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników Forum. Pokazał on praktyczne przykłady wykorzystania e-Teczki w środowisku akademickim, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez zgromadzonych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym pokazujemy kilka funkcji e-Teczki Studenta flux.EDU, które na pewno usprawnią codzienną pracę każdego dziekanatu:

Portal e-Teczka dla studenta – flux.EDU (youtube.com)

Portal e-Teczka od strony pracownika – flux.EDU (youtube.com)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne pytania i aktywne uczestnictwo w naszej prezentacji. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!