Strona główna » Aktualności » Dni Otwarte Funduszy Europejskich dla Podkarpacia

Dni Otwarte Funduszy Europejskich dla Podkarpacia

W jednym z majowych weekendów zespół firmy BonaSoft odwiedził Sanok – miasto położone w samym sercu Bieszczad, otoczone zielenią i piękną przyrodą. Razem z ekipą FEP oraz Uczelnią Państwową im. Jana Grodka w Sanoku, nagraliśmy film promocyjny, w którym szczegółowo przedstawiliśmy naszą współpracę z sanocką uczelnią, dotyczącą wdrożenia systemu USOS.

FEP USOS
NOWY PROJEKT

Wdrożenie USOS’a – film promocyjny dla Fundusze Europejskie dla Podkarpacia

Organizacja Fundusze Europejskie dla Podkarpacia publikuje cykl nagrań pt. „Zafunduszowani” na swoich profilach w mediach społecznościowych, prezentując projekty z Podkarpacia, które zostały zrealizowane dzięki wsparciu z Funduszy Unijnych. Tym razem o sukcesie naszej firmy we współpracy z Uczelnią Państwową im. Jana Grodka w Sanoku opowiadał Rektor Dr inż. Mateusz Kaczmarski.

Oprócz nagrania filmowego, firma BonaSoft wzięła udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, podczas których promowano zrealizowane na terenie Podkarpacia projekty, sfinansowane z Funduszy Europejskich.

W trakcie tego wydarzenia dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów przeprowadziła rozmowę z dyrektorem ds. rozwoju produktów firmy BonaSoft, Wacławem Filakiem, który przedstawił zalety wdrożenia systemu USOS na Uczelni Państwowej w Sanoku. Środki na wdrożenie tego systemu zostały pozyskane z Funduszy Unijnych.

Przypominamy, że końcem kwietnia ruszył nabór wniosków do programu „Fundusze Europejskie dla Podkarpacia”, który umożliwi wielu uczelniom kolejny krok w kierunku digitalizacji oraz cyfryzacji. Zachęcamy uczelnie z Podkarpacia do składania wniosków oraz do współpracy z firmą BonaSoft.

Zdjęcia: Polskie Radio Rzeszów oraz Fundusze Europejskie dla Podkarpacia

FOTORELACJA