Strona główna » Aktualności » Mieszkańcy Powiatu Łomżyńskiego wkrótce będą mieli możliwość korzystania z platformy e-Usług.

Mieszkańcy Powiatu Łomżyńskiego wkrótce będą mieli możliwość korzystania z platformy e-Usług.

Podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą wdrożenia e-Usług w Administracji Samorządowej.

Tym razem mieszkańcy Powiatu Łomżyńskiego (województwo podlaskie) będą mieli możliwość korzystania z nowoczesnych usług świadczonych drogą elektroniczną, z naciskiem na zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

e-Usługi

Projekt pt. Dostawa i wdrożenie oprogramowania służącego uruchomieniu i zabezpieczeniu działania e-Usług w Starostwie Powiatowym w Łomży” będzie realizowany w ramach inicjatywy „Rozwój i rozszerzenie e-usług Starostwa Powiatowego w Łomży” włączonej w struktury Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

– Dla mieszkańców oznacza to, że będą mieli łatwiejszy, bardziej wygodny i dostępny całą dobę sposób korzystania z usług świadczonych przez powiat. Mieszkańcy będą mieli możliwość złożenia wniosku o prawo jazdy, zmianę dowodu rejestracyjnego, a także związane z budownictwem czy drogami wnioski, bez względu na porę dnia czy nocy. Co więcej, będą mieli opcję dokonania płatności za pomocą karty kredytowej lub przelewu błyskawicznego. Wszystkie te sprawy będą mogli załatwić wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu, – mówi Członek Zarządu firmy BonaSoft Adam Zawisza. 

W ramach tego przedsięwzięcia wprowadzimy następujące usługi:

  • e-Wniosek,
  • e-Płatności,
  • e-Newsletter,
  • e-Ankieta,
  • e-Bilet kolejkowy.

Z informacjami na temat naszego wdrożenia można zapoznać się na:

Radio Nadzieja => Przeczytaj więcej

Grupa Medialna Narew => Przeczytaj więcej

FOTORELACJA