Multiportal

Multiportal pozwala stworzyć sieć stron internetowych, którymi możemy zarządzać z poziomu jednego panelu administracyjnego. Jest wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą  zarządzać wieloma stronami oraz posiadać pełną kontrolę nad treściami na nich zamieszczanymi.

Dlaczego Multiportal?

Raz zainstalowany system pozwala na tworzenie wielu stron www o zróżnicowanej strukturze, które mogą być prezentowane pod różnymi adresami domenowymi.

Centralne zarządzanie szablonami graficznymi, dodatkami i użytkownikami pozwala na zachowanie pełnej kontroli i spójności serwisów internetowych.

 Superadministartor ma możliwość tworzenia kont administratorów lokalnych z dostępem administracyjnym do jednej lub kilku domen.

Możliwość nadawania ról i uprawnień pozwala na stworzenie rozbudowanej sieci współtwórców i użytkowników serwisu.

Wspólna baza danych to wspólne dodatki, dzielenie użytkowników i treści, a co najważniejsze jednokrotna aktualizacja.

System i jego dodatki są aktualizowane z poziomu superadministratora, dzięki temu wszystkie domeny w serwisie bazują na aktualnym oprogramowaniu.

Jeden system, wspólna baza danych – dzięki temu możliwa jest szybka propagacja treści pomiędzy domenami. Możemy dzielić się aktualnościami, wydarzeniami. Korzystamy ze wspólnych bloków treści i bazy multimediów. Wszystko po to, aby dostarczane czytelnikom treści były aktualne i atrakcyjne.

Wszystkie domeny w serwisie mogą korzystać ze wspólnych szablonów graficznych i dodatków, które są centralnie aktualizowane.